4190-15-08-SY
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
12 varianter
Valgt variant:
4190-15-08-SY
1/2" Insert - ø15 pipe - 90° - AISI316
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rör
15 mm
L
69 mm
L1
29,5 mm
L2
61 mm