4100-16-08-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
22 varianter
Utvald variant:
4100-16-08-SY
1/2" Insert - ø16 pipe - AISI316
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
16 mm
L
70 mm
L1
29,5 mm
L2
35 mm