4100-12-08-SY
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
22 varianter
Valgt variant:
4100-12-08-SY
1/2" Insert - ø12 pipe - AISI316
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
12 mm
L
63 mm
L1
29,5 mm
L2
28 mm