4100-15-08-SY
Pakkauskoko:
1 st
Pienin tilausmäärä on:
1 st
KATSO MUUT VARIANTIT
22 varianttia
Valittu variantti:
4100-15-08-SY
1/2" Insert - ø15 pipe - AISI316
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter pipe
15 mm
Hose coupling type
For separate ferrule
Hose size
1/2 "
L
65 mm
L1
29,5 mm
L2
30 mm