SPCAEK24DC
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
7 variants
Chosen variant:
SPCAEK24DC
24Vdc Coil DKE 36W DT-04
Specifications
Dimensions and shipping
Current type
DC
Voltage
24 V
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
1,054 Kg
Net weight
1,054 Kg
Country of origin
IT
Product information
24DC magnetspole 36W DKE DT-04-2