XGAI35LR
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
19 varianter
Valgt variant:
XGAI35LR
Adapter 35L, G1.1/4''
Katso myös (1)
Vaihtoehdot (1)
M35L nut ø35 M45x2
Partnumber:
M35L
Stud fitting female - ø35L x 1.1/4" BSP female
Partnumber:
FXGA35LR114
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rør
35 mm
Gevind indvendig
G 1.1/4 BSP
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
51,5 mm
L1
62,5 mm
L2
41 mm
L3
26,5 mm
Materiale
Stål
Model kode
FI-GA-35LR-W3
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
S1
55 mm
S2
50 mm
Serie
L
Sikkerhedsfaktor
2.5
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Thread T
G 1.1/4 BSP
Tryk maks.
160 bar
d1
35 mm
d2
30 mm