XWH30SRED
Pakke str.:
2 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
9 varianter
Valgt variant:
XWH30SRED
Banjoadapter 30S, G1.1/4'' ED
Tilbehør (1)
Mutter 30S (M42x2)
Partnumber:
M30S
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
30 mm
Dimension i
20 mm
Gänga utv.
G 1.1/4 BSP
L
50 mm
L1
63 mm
L2
36,5 mm
L3
70 mm
L4
35,5 mm
Modell kod
FI-RSW-30SR-WD-B-W3
Märke namn
Stauff
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
55 mm
S2
50 mm
S3
50 mm
Serie
S
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Thread T1
G 1.1/4 BSP
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
250 bar
Vinkel
90 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
d1
30 mm
d2
50,9 mm
i
20 mm