XGAI10LR12
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
19 varianter
Valgt variant:
XGAI10LR12
Adapter 10L, G1/2''
Accessories (2)
Alternatives (1)
Skärring 10LS
Partnumber:
DPR10LS
M10L nut ø10 M16x1,5
Partnumber:
M10L
Stud fitting female - ø10L x 1/2" BSP female
FXGA10LR12
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
10 mm
Gänga inv.
G 1/2 BSP
Gänga utv. metrisk
M16x1,5
L
37 mm
L1
45 mm
L2
30 mm
L3
20 mm
Modell kod
XAI10LR12ZN
Märke namn
Stauff
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
27 mm
S2
19 mm
Serie
L
Säkerhetsfaktor
2.5
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Thread T
G 1/2 BSP
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
315 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
d1
10 mm
d2
8 mm