RSGU1-58-25
Förpackningsstorlek:
1 frp
Minsta beställningskvantitet:
1 frp
SE ANDRA VARIANTER
144 varianter
Utvald variant:
RSGU1-58-25
GUMMIKLAMMER 1-58-25
Specifications
Dimensions and shipping
Bredd
25 mm
Diameter bulthål
10,0 mm
Diameter inv.
58 mm