RSGU1-20-15
Pakke str.:
100 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
144 varianter
Valgt variant:
RSGU1-20-15
Rubber lined p-clip 20.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
6,0 mm
Diameter inner
20 mm
Material
Steel
Material quality
1,0935
DIN 3016 Form D
Surface treatment
Zinc coating (CR III)
Width
15 mm
Förpackningsstorlek
100 st
Streckkod
164621
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ESP
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Product catalog
Andra tittar på
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1