RSGU1-50-15
Förpackningsstorlek:
50 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
144 varianter
Utvald variant:
RSGU1-50-15
GUMMIKLAMMER 1-50-15
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bredd
15 mm
Diameter bulthål
6,0 mm
Diameter inv.
50 mm
Materialkvalitet
1,0935
Märke namn
Mikalor
Packningsmaterial
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Tillverkningsmaterial
Stål
Ytskiktbehandling
Zink coating (CR III)
Pakke str.
50 st
Stregkode
164699
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
ESP
Intrastat varekode
Produkt information
Produktkatalog
Andre kigger på
Klamma 25mm RLGU1-25-12
Klamma 25mm RLGU1-25-12
Varenummer:
Pakke str.:
100 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
GUMMIKLAMMER 1-70-25
Varenummer:
RSGU1-70-25
25 st
Min. bestillingsenhed er:
Gummiklämma Light 14,3 För M6 bult