RM/92020/M/20
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
53 varianter
Utvald variant:
RM/92020/M/20
Ø20 DV Kompaktcylinder
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv. cylinder
20 mm
Märke namn
Norgren
Slaglängd
20 mm
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-5 °C
Tryck max.
10 bar
Tryck min.
1 bar