05G10MDL
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
16 varianter
Utvald variant:
05G10MDL
Presskoppling Rak, Ø5/16'', Utv-M16- DKL-10
Specifications
Dimensions and shipping
A
45,9 mm
Arbetstryck
38,5 MPa
B
21,8 mm
D
5/16"
DN
8 mm
Diameter rör
10 mm
Gänga utv.
M16x1,5
H
17 mm