12G22FDLORX90
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
17 varianter
Valgt variant:
12G22FDLORX90
Presskoppling 90°, Ø3/4'', Inv-M30-DKO-22L
Specifications
Dimensions and shipping
A
107,3 mm
B
56,3 mm
D
3/4"
DN
20 mm
Diameter rør
22 mm
E
62 mm
H
36 mm
Korrosions resistens
500 hours salt spray ASTM B-117
Materiale
Steel
Overfladebehandling
TuffCoat™
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Serie
L
Slangekoblingstype
With fixed ferrule
Slangestørrelse
3/4 "
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tilspændingsmoment
105 - 115 Nm
Tryk maks.
280 bar