XGE30SM33ED
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
25 varianter
Valgt variant:
XGE30SM33ED
Adapter 30S, M33x2 ED
Tillbehör (2)
Reservdelar (1)
Skärring 30S
Varenummer:
DPR30S
M30S nut ø30 M42x2
Varenummer:
M30S
Tätning G1'' Nitril, Passar M33x2 - G1''
ED1
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rör
30 mm
Dimension i
18 mm
Gevind T
M33x2
Gänga utv. metrisk
M33x2
L
55 mm
L1
68 mm
L2
23,5 mm
Märke namn
Stauff
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
50 mm
S2
50 mm
Serie
S
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Steel
Tryck max.
400 bar
Vinkel
0 °
d1
30 mm
d2
20 mm
i
18 mm
Åtdragning moment
310 Nm