XGE15LM27ED
Package size:
20 st
SEE OTHER VARIANTS
44 variants
Chosen variant:
XGE15LM27ED
Adapter 15L, M27x2.0 ED
Diameter pipe
15 mm
Pressure max.
400 bar
Series
L
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-40 °C