XGE12SM27ED
Förpackningsstorlek:
20 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
25 varianter
Utvald variant:
XGE12SM27ED
Adapter 12S, M27x2.0 ED
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
0 °
Brand Name
Stauff
Diameter pipe
12 mm
Material
Steel
Pressure max.
400 bar
Series
S
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-40 °C