ANSLUTNING 90G EU51/56-IG1''
…
Read more
Partnumber:
RP3-100
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
8 variants
Chosen variant:
RP3-100
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bolte
3
Boltcirkel
51 mm
Gevind indvendig
G 1 BSP
Materiale
Aluminium
Mærke navn
Hydraspecma
Tryk maks.
180 bar
Vinkel
90 °
Package size
Barcode
198991
Gross weight
0,35 Kg
Net weight
0,35 Kg
Country of origin
ita
Product information
Measure sketch
ANSLUTNING 90G EU51/56-IG1''
Product datasheet
Others has been looking for
Angled flange, 3/4 RG
Angled flange, 3/4 RG
Partnumber:
FG3/4X40
Flange 90° 1.1/4" BSP - (3xM12) 62mm