M/61080/M/50
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
36 variants
Chosen variant:
M/61080/M/50
Ø80 DV Linjärcylinder
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv. cylinder
80 mm
Dämpningstyp
Buffer
Gänga
G 1/4 BSP
Märke namn
Norgren
Slaglängd
50 mm
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-10 °C
Tryck max.
10 bar
Tryck min.
1 bar