M/61063/M/100
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
36 varianter
Valgt variant:
M/61063/M/100
Ø63 DV Linjärcylinder
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inv. cylinder
63 mm
Dämpningstyp
Buffer
Gänga
G 1/4 BSP
Märke namn
Norgren
Slaglängd
100 mm
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-10 °C
Tryck max.
10 bar
Tryck min.
1 bar