M/61050/M/100
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
36 varianter
Utvald variant:
M/61050/M/100
Ø50 Linjärcylinder
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Norgren
Cushioning type
Buffer
Diameter inner cylinder
50 mm
Pressure max.
10 bar
Pressure min.
1 bar
Stroke
100 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-10 °C