LN3127PA
Pakke str.:
25 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
16 varianter
Valgt variant:
LN3127PA
Rörklamma Ø12.7mm, Lätta Serien, Polyamid
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
B
14,5 mm
Brand Name
Stauff
Color
Black
Diameter pipe
127 mm
Group Stauff
3
H
23,5 mm
L1
33 mm
L2
15 mm
L3
7 mm
Material
Polyamide
Number of bolts
1
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-40 °C
Type
Profiled
d2
6,8 mm
Pakke str.
25 st
Stregkode
341462
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
deu
Produkt information
Målskitse
RÖRKLAMMER LN-SERIEN
Product datasheet
Andre kigger på
Rörklamma Ø15mm, Lätta Serien, Polyamid