COIL, M13-24D-20W-DN M13-24D-20W-DN
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Diameter inv.
13.1 mm
Effekt W
20 W
Kontakt typ
DIN 43650 Form A
Längd
39.3 mm
Modell
M13
Modell kod
M13-24D-20W-DN
Märke namn
Danfoss
Spänning
24 V