S600-16-21G elbow
BSP 1/2"-JIC 7/8"
…
Read more
Partnumber:
CO-16-1/2
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
25 variants
Chosen variant:
CO-16-1/2
S600-16-21G elbow
Specifikationer
Dimensioner och frakt
B
36,5 mm
C
43 mm
CH
27 mm
Diameter rör
16 mm
F
G 1/2 BSP
Gänga utv.
7/8-14 JIC
Gänga utv.
G 1/2 BSP
J
7/8-14 JIC
Märke namn
FOR
Rostbeständighet
T
14-15-16 mm
Tillverkningsmaterial
Steel
Tryck max.
250 bar