16G30MDH
Förpackningsstorlek:
5 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
12 varianter
Utvald variant:
16G30MDH
Presskoppling Rak, Ø1'', Utv-M42-DKS-30
Specifications
Dimensions and shipping
A
88,3 mm
Angle
0 °
B
42,4 mm
Brand Name
Gates
Corrosion resistance
500 hours salt spray ASTM B-117
D
1"
DN
25 mm
Diameter pipe
30 mm
H
46 mm
Hose coupling type
Med hylsa
Hose size
1 "