SPG-DIGI-B0600-B-CAL
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Beskyttelsesklasse
IP 65
Diameter
80 mm
Gevind
G 1/4 BSP
Model kode
SPG-DIGI-B0600-B-CAL
Mærke navn
Stauff
Portplacering
Side
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk spids maks.
1200 bar
Tryk sprængning min.
2400 bar
Trykindstilling maks.
600 bar
Trykindstilling min.
0 bar
Trykmåling nøjagtighed
±0,5% FS