OR79.2X5.7 SVENSK STD NBR70
…
Læs mere
Varenummer:
OR79.2X5.7
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
14 varianter
Valgt variant:
OR79.2X5.7
O-ring
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inner
79.2 mm
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Pakke str.
10 st
Stregkode
155268
Brutto vægt
0,01 Kg
Netto vægt
0,01 Kg
Oprindelsesland
Intrastat varekode
Produkt information
OR79.2X5.7 SVENSK STD NBR70
Product catalog
Andra tittar på
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Artikelnummer:
OR-12
Förpackningsstorlek:
O-ring 90S
O-ring 90S
Artikelnummer:
OR8.73X1.78-N90
Förpackningsstorlek:
100 st
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm