OR8.73X1.78-N90
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
12 varianter
Utvald variant:
OR8.73X1.78-N90
OR8.73X1.78 NBR90 (NG6)
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv.
8.75 mm
Materialtjocklek
1.78 mm
Shore
90
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C