OR12.37X2.62
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
30 varianter
Valgt variant:
OR12.37X2.62
O-ring
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Hydraspecma
Color
Black
Diameter inner
12.37 mm
Material
NBR
Material thickness
2.62 mm
Shore
70
Standard ISO
ISO 3601-1:2012
Temperature max.
+110 °C
Temperature min.
-35 °C
Pakke str.
10 st
Stregkode
156609
Brutto vægt
0,01 Kg
Netto vægt
0,01 Kg
Oprindelsesland
Intrastat varekode
Produkt information
O-ring
Product catalog
Andre kigger på
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Varenummer:
OR-12
Min. bestillingsenhed er:
1 st
O-ring 90S
O-ring 90S
Varenummer:
OR8.73X1.78-N90
100 st
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm