NK10ENM18
Package size:
5 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
14 variants
Chosen variant:
NK10ENM18
Slangnippel Lågtryck Rak Plan utv M18x1,5 /SL12mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter hose inner
11 mm
Hose coupling type
For separate ferrule
Material
Steel
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
Pakke str.
5 st
Stregkode
203407
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
deu
Produkt information
Product datasheet
Andre kigger på
Banjo with nut and cutting ring 1/4" x Ø12L
Varenummer:
150-12L-04
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
Varenummer:
BR-61040703
Förpackningsstorlek:
Minsta beställningskvantitet:
Lock-On Koppling Rak, Utv-G 3/8''
Artikelnummer:
6LOC6MBSPP
Förpackningsstorlek:
Minsta beställningskvantitet:
PRESSHYLSA 1/8
PRESSHYLSA 1/8
Artikelnummer:
BR-61000003
BANJO RAK 10MM LÅNG
BANJO RAK 10MM LÅNG
BR-61921003L
Lock-On Koppling Rak, Utv-G 1/4''
6LOC4MBSPP
10 st
Slangnippel Lågtryck Rak Rörstuds 10 mm / SL 9,5 mm
NK08BE10
10 st
Slangnippel Lågtryck Rak Rörstuds 10 mm / SL 8 mm
NK06BE10
BANJO 10MM RAK
BANJO 10MM RAK
Lödadapter Banjo Ø10, Ring 14mm
BLL10DIN7642
Slangnippel Lågtryck 90BRörstuds 90B 8mm / SL 8 mm