10LOC10FJX
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
8 variants
Chosen variant:
10LOC10FJX
Lock-On Koppling Rak, Inv-JIC 7/8''
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Pakke str.
Stregkode
245740
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
gbr
Produkt information
Product datasheet
Andre kigger på
Banjo with nut and cutting ring 1/4" x Ø12L
Varenummer:
150-12L-04
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Varenummer:
BR-61040703
Min. bestillingsenhed er:
Lock-On Koppling Rak Utv-NPTF 3/4''
12LOC12MP
Lock-On Koppling Rak, Utv-G 3/8''
6LOC6MBSPP
PRESSHYLSA 1/8
PRESSHYLSA 1/8
BR-61000003
Lock-On Koppling Rak, Utv-NPTF 1/4''
4LOC4MP
Slangnippel Lågtryck 90BRörstuds 90B 8mm / SL 8 mm
NK06BE0890
5 st
Lock-On Koppling Rak, Utv-G 1/4''
6LOC4MBSPP
10 st
BANJO 10MM RAK
BANJO 10MM RAK
BANJO RAK 10MM LÅNG
BANJO RAK 10MM LÅNG
BR-61921003L
Lödadapter Banjo Ø10, Ring 14mm