MR-045-O-12DC
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
3 variants
Chosen variant:
MR-045-O-12DC
Coil 12 VDC
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Poclain hydraulics
Current type
DC
Diameter inner
22.1 mm
Length
53 mm
Plug type
DIN 43650 Form A
Power W
30 W
Voltage
12 V
Förpackningsstorlek
Streckkod
217837
Bruttovikt
0,36 Kg
Nettovikt
0,36 Kg
Ursprungsland
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Coil 12 VDC