DSLK1127127PAH
Package size:
1 par
Min. order quantity is:
1 par
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
DSLK1127127PAH
Pipe clamp smooth Ø12.7mm DIN3015 Polyamide
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Stauff
Color
Black
Material
Polyamide
Number of bolts
1
Standard DIN
DIN 3015 part 3
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Type
Smooth
Width
30 mm
Package size
Barcode
470256
Gross weight
Kg
Net weight
0,014 Kg
Country of origin
deu
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Rörklamma slät Ø12.7mm DIN3015 Polyamid
Links
Product catalog
Product catalog
Others has been looking for
Täckplatta 12.7-26.9mm, Tunga Dubbla Serien
Partnumber:
DPAD4S
1 st
KLAMMER DOBLE 6MM
KLAMMER DOBLE 6MM