C22S3-D24K2/11
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
C22S3-D24K2/11
Spole Duplomatic DS3 24VDC AMP junior
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Duplomatic
Current type
DC
Diameter inner
22 mm
Length
50 mm
Plug type
AMP
Power W
31 W
Voltage
24 V
Förpackningsstorlek
Streckkod
415633
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ita
Produktinformation