4100-28-16-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
22 varianter
Utvald variant:
4100-28-16-SY
1" Insert - ø28 pipe - AISI316
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter pipe
28 mm
Hose coupling type
For separate ferrule
Hose size
1 "
L
93 mm
L1
47 mm
L2
39 mm
Material
Stainless steel
Material quality
1.4571 / AISI316Ti
Model code
841582816L
Series
L
Förpackningsstorlek
Streckkod
225091
Bruttovikt
0,21 Kg
Nettovikt
0,21 Kg
Ursprungsland
ESP
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Connection: Metric standpipe.
Sealing: Cutting ring against cone face (metal against metal). M
Länkar
Product datasheet
Product datasheet
Andra tittar på
1" Insert - 1" SAE6000 flange
1" Insert - 1" SAE6000 flange