Coil M16-20D-27W-DN
Coil M16-20D-27W-DN
Varenummer:
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Beskyttelsesklasse
IP 65
Diameter indvendig
16.15 mm
Effekt W
27 W
Længde
50.2 mm
Model
M16
Model kode
M16-20D-27W-DN
Mærke navn
Danfoss
Spænding
20 V