12G22FDLORX90
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
17 varianter
Utvald variant:
12G22FDLORX90
Presskoppling 90°, Ø3/4'', Inv-M30-DKO-22L
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
107,3 mm
B
56,3 mm
D
3/4"
DN
20 mm
Diameter rör
22 mm
E
62 mm
H
36 mm
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Rostbeständighet
500 hours salt spray ASTM B-117
Serie
L
Slangdimension
3/4 "
Slangkopplingstyp
With fixed ferrule
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Steel
Tryck max.
280 bar
Vinkel
90 °
Ytskiktbehandling
TuffCoat™
Åtdragning moment
105 - 115 Nm