N22X30X06
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
25 variants
Chosen variant:
N22X30X06
Piston seal
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inner
22 mm
Diameter outer
30 mm
H
6 mm
Material
Synthetic rubber
Pressure max.
150 bar
Temperature max.
+100 °C