FT277/2-38
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
4 varianter
Valgt variant:
FT277/2-38
3/8 flow control valve Togn Pressure compensated
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
G 3/8 BSP
B
12,5 mm
C
100 mm
CH
50 mm
D
129,5 mm
Dimension F
38 mm
E
32 mm
Flow rate nominal LMin
30 lpm
G
27 mm
H
M35x1,5
L
6 mm
Pressure compensated
Yes
Pressure max.
320 bar
Temperature max.
+70 °C
Temperature min.
-20 °C