MF4002P10NB
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
23 varianter
Utvald variant:
MF4002P10NB
Filterelement - MPF - 10my nominel
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter hul
63 mm
Diameter udvendig
130 mm
Filtrering
Nominel
Filtreringsgrad
10 my
Flow Nominel
619 lpm
Længde
210 mm
Model kode
MF4002P10NBP01
Mærke navn
MP Filtri
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryk maks.
10 bar