25X35X5/7
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
24 varianter
Utvald variant:
25X35X5/7
Afstryger med ring
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
25 mm
Diameter udvendig
35 mm
H
7 mm
Materiale
Stål
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+100 °C
h
5 mm