XGE28LU158
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
30 varianter
Valgt variant:
XGE28LU158
Adapter 28L. UNF1.5/8''
Specifikationer
Dimensioner och frakt
D1
28 mm
D2
27,5 mm
Diameter rør
28 mm
Dimension i
15 mm
Gevind T
1.5/8-12 UNF
Gevind udvendig
1.5/8-12 UNF
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
40 mm
L1
51 mm
L2
17,5 mm
Materiale
Stål
Model kode
FI-GE-28L1-5/8U-B-W3
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nickel
Pakningsmateriale
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S1
50 mm
S2
41 mm
Serie
L
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tilspændingsmoment
200 Nm
Tryk maks.
250 bar
Vinkel
0 °
i
15 mm