XGAI30SR
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
11 varianter
Utvald variant:
XGAI30SR
Adapter 30S, G1.1/4''
Tillbehör (2)
Skärring 30S
Artikelnummer:
DPR30S
Mutter 30S (M42x2)
Artikelnummer:
M30S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
30 mm
Gänga inv.
G 1.1/4 BSP
L
55,5 mm
L1
68,5 mm
L2
42 mm
L3
26,5 mm
Modell kod
FI-GA-30SR-W3
Märke namn
Stauff
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
55 mm
S2
50 mm
Serie
S
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Thread T
G 1.1/4 BSP
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
400 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
d1
30 mm
d2
25 mm