SLK3213AL
Pakke str.:
25 par
Min. bestillingsenhed er:
1 par
SE ANDRE VARIANTER
39 varianter
Valgt variant:
SLK3213AL
Rörklamma Ø21.3mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Aluminium
Tilbehør (1)
Påbyggnadsskruv M6x30, 20-25mm, Lätta Serien
Partnumber:
AF3
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bultar
2
Bredd
30 mm
D1
21,3 mm
DIN storlek
3
Diameter rör
21,3 mm
Färg
Grå (blank)
Grupp Stauff
3
H
36 mm
L1
50 mm
L2
33 mm
Modell kod
321.3-AL
Märke namn
Stauff
S
0,6 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 1
Temperatur max.
+300 °C
Temperatur min.
-100 °C
Tillverkningsmaterial
Aluminium
Typ
Profilerad
Åtdragning moment
12 Nm