PRA/802080/M/200
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
120 varianter
Valgt variant:
PRA/802080/M/200
ISOLine Profilcylinder, Dubbelverkande
Tilbehør (9)
Adapter Rak Ø10 mm Utv-G3/8''
Artikelnummer:
C02251038
Vridbar vinkel o-ring 10mmG3/8
Artikelnummer:
C02471038
Magnetavkännare Reed, 5 m
M/50/LSU/5V
Reservdelssats
QA/8080/00
C Fotfäste
QA/8080/21
BG Främre/Bakre Flänsfäste
D Bakre svängfäste
Givarfäste
QM/27/2/1
F Gaffelfäste
QM/8080/25
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv. cylinder
80 mm
Gänga
G 3/8 BSP
Märke namn
Norgren
Slaglängd
200 mm
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryck max.
12 bar
Tryck min.
1 bar