MF0203P10NBP01
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
21 varianter
Valgt variant:
MF0203P10NBP01
Filterelement - MPT - 10µm nom
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter hål
20 mm
Diameter utv.
44 mm
Filtrering
Nominell
Filtreringsgrad
10 my
Flödeshastighet nominell LMin
64 lpm
Längd
205 mm
Modell kod
MF0203-P10N-B
Märke namn
MP Filtri
Packningsmaterial
NBR
Temperatur max.
+110 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryck max.
10 bar