JEVGE-16-12ED
Förpackningsstorlek:
5 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
20 varianter
Utvald variant:
JEVGE-16-12ED
Adapter Rak, Inv-JIC, Utv-G-ED
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
60 mm
B
30 mm
CH
36 mm
CH1
38 mm
D
16 mm
Diameter rör
25 mm
F
G 3/4 BSP
Gänga inv.
1.5/16-12 JIC
Gänga utv.
G 3/4 BSP
J
1.5/16-12 JIC
Modell kod
A102188/2526
Märke namn
FOR
Packningsmaterial
NBR
Rostbeständighet
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Standard ISO
ISO 1179
T
25 mm
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
290 bar