BA-077-082
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
55 variants
Chosen variant:
BA-077-082
Hylsa i stål
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv.
77 mm
Diameter utv.
82 mm
Längd
61 mm