4810-20-12-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
16 varianter
Utvald variant:
4810-20-12-SY
Pressnippel rak DKS M30x2
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
20 mm
L
76 mm
L1
37 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
32 mm