XGE25SMO
Pakke str.:
20 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
XGE25SMO
Adapter 25S, M33x2 OR ISO6149 Port
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Stauff
Corrosion resistance
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Diameter pipe
25 mm
Material
Steel
Model code
XA25MSOZN
Pressure max.
400 bar
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Safety factor
4
Sealing material
NBR
Series
S
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C